Welkom bij Panoramaweg 27 chalet A13.
Volledig gemeubileerd, gestoffeerd, instapklaar en gelegen op 308 m2 eigen grond. Wij denken één van de mooiste plekjes van het park grenzend aan het bos.
Op een prachtige en groene locatie te midden van de bossen van Bennekom, treft u op het fraaie Recreatiepark “De Dikkenberg” dit RECREATIECHALET op eigen grond aan. Dit keurig onderhouden chalet is voorzien van een vrijstaande berging, eigen parkeergelegenheid en een fraai aangelegde tuin met veel privacy en een ruim terras.
Het ultieme vakantiegevoel ervaart u hier! U kunt heerlijk ontbijten op het terras met uitzicht op de tuin. De rest van de dag draait de zon om het chalet heen, zodat er altijd wel een heerlijk plekje in zon of schaduw te vinden is. Tijdens en na het avondeten kunt u ook nog genieten van de zonnestralen en de rust op het park.
Recreatiepark “De Dikkenberg” beschikt o.a. over een verwarmd (buiten)zwem- en kleuterbad, tennisbanen, midgetgolfbaan, jeu de boules baan, schaakspel, speeltuin, gezellige bistro, snackbar en een bruin café. Kortom in deze schitterende omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik is het heerlijk vertoeven!
Indeling chalet:
Entree, toiletruimte, 1 slaapkamer, geheel betegelde badkamer met douchecabine, ligbad, wastafelmeubel, designradiator en zowel mechanische als natuurlijke ventilatie.
De open keuken is voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel/vriescombinatie en een combimagnetron.
De ruime en lichte woonkamer beschikt over diverse raampartijen die voor heerlijk veel lichtinval zorgen. In de woonkamer hangt een airconditioning. Via de schuifpui is er toegang tot het terras en de prima onderhouden tuin. De tuin bestaat uit terras, borders, gras en rondom prachtige bomen.
De vrijstaande berging is voorzien van een wasmachine-aansluiting, water, elektra en riolering.
Het chalet wordt gemeubileerd en gestoffeerd opgeleverd.
Nadere gegevens:
– Het chalet is aangesloten op de riolering en voorzien van toevoer van water, elektra en propaangas;
– Aan de buitenzijde voorzien van een zelf aftappende buitenkraan;
– Het gehele chalet is voorzien van een Novilonvloer;
– Gedeeltelijk geïsoleerd en voorzien van duurzaam hardhouten kozijnen;
– De buitenzijde is bekleed met onderhoudsarm Canexel (massief kunststof);
– Het dak is voorzien van kunststof dakpannen;
– CAI-aansluiting is aanwezig en er is internetaansluiting;
– Verwarming en warm water d.m.v. een Intergas HR (eigendom 2005);
– Het chalet is in 2023 sta-veilig goedgekeurd;
– Parkkosten: € 1.135,- per jaar;
– Woonoppervlakte ca. 45 m², inhoud ca. 159 m³, perceelgrootte 308 m² (eigen grond) en bouwjaar 2005.